Pielęgnacja zieleni Nowy Targ

Oferujemy usługi z zakresu pielęgnacji zieleni w Nowym Targu i okolicach. Zapewniamy kompleksową obsługę od aranżacji aż po utrzymanie terenów zielonych. Nasze usługi obejmują m.in. karczowanie, koszenie trawy, nawożenie, sadzenie drzew i krzewów oraz renowację trawników. Jesteśmy w stanie uporządkować każdy teren. Przygotujemy także glebę pod uprawę lub pod urządzenie pięknego ogrodu. W poszanowaniu dla środowiska używamy zawsze najwyższej jakości ekologicznych nawozów i środków ochrony roślin pochodzących od sprawdzonych i renomowanych producentów.

Prace ogrodnicze

Wykonywanie sezonowych prześwietleń gałęzi krzewów czy usuwanie uschniętych kwiatów i liści to działania pozwalające na ograniczenie ryzyka rozwoju chorób. Stwarzają też lepsze warunki do kwitnienia czy owocowania. Posiadamy wieloletnią praktykę i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia różnego rodzaju prac ogrodniczych. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie przeanalizujemy stan oraz specyfikę danego obszaru, a następnie dobierzemy odpowiednie metody pielęgnacji i rewitalizacji roślin.

Pielęgnacja zieleni to usługa, która dotyczy nie tylko przydomowych ogrodów. Fachowej troski wymagają również ogródki hotelowe i restauracyjne, parki i skwery. W ramach naszych usług przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji zieleni dostosowanych do wymagań konkretnego terenu. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje publiczne. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi pielęgnacji zieleni sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu.